Uwaga!

Książki pochodzą ze zwrotów i mogą posiadać przytarte okładki, zagięcia lub zadrapania. Publikacje nie podlegają wymianie na towar pełnowartościowy.

Nie da się ukryć, że książki towarzyszą nam już od najmłodszych lat. Każdy z nas zaczynał od bajek, komiksów, by przejść na wyższy poziom, jakim są książki popularnonaukowe, dostarczające wiedzy w szkole. W latach późniejszych chętniej wybieramy te pozycje, które nas interesują, by przeczytać je w chwili wolnej od pracy czy codziennych obowiązków. Wśród naszych kategorii produktowych znajduje się również outlet. To tam nasi klienci mogą znaleźć książki, które w większości przypadków pochodzą ze zwrotów konsumenckich. Takie egzemplarze mogą posiadać nieznaczne uszkodzenia, takie jak przetarta okładka, zagięcia rogów czy kartek lub zadrapania. Najczęściej takie pozycje książek są przecenione, jednakże wymienione te czy inne uszkodzenia w żaden sposób nie wpłyną funkcjonalność produktu, bowiem jak głosi znane przysłowie – nie ocenia się książki po okładce.

Prowadzony w naszej księgarni internetowej outlet to zatem świetna propozycja dla wszystkich miłośników czytelnictwa, którzy chcą zakupić wymarzony egzemplarz książki w nieco niższej cenie, bez względu na obecność uszkodzeń. Należy jednak pamiętać, że cały towar, który znajduje się w tej kategorii produktów nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl