Produkty tygodnia
Czekając na Duida. Śladem szeptu amazońskiego potoku
Czekając na Duida. Śladem szeptu amazońskiego potoku
44,90 zł 35,00 zł
szt.
Widziałam cuda
Widziałam cuda
34,90 zł 30,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. W każdej chwili możesz cofnąć zgodę.
Kontakt

Kontakt z Wydawnictwem „Bernardinum”

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta lub macie pytania dotyczące działalności Wydawnictwa „Bernardinum” z województwa pomorskiego, zapraszamy do kontaktu.
Posiadamy w sprzedaży książki religijne, naukowe, historyczne, książki dla dzieci i młodzieży oraz wiele innych publikacji. Nasza oferta z pewnością zadowoli koneserów dobrej literatury.
Mamy własną drukarnię specjalizującą się w druku cyfrowym i offsetowym. Zajmujemy się drukowaniem książek, proponujemy Państwu również druk katalogów i innych materiałów reklamowych.

Wydawnictwo Bernardinum Sp. z o.o.
ul. Bpa Dominika 11
83-130 Pelplin

tel. (+48) 58 536-17-57 - Infolinia
(+48)  58 536-18-99 - Pielgrzym
(+48)  58 536-48-96 – Redakcja Techniczna
(+48)  58 536-43-75 -  Kierownik Drukarni
(+48) 58 536-43-76 - Dział Obsługi Klienta Drukarni
(+48) 58 531-64-81 - Dział Sprzedaży Książek i Prenumeraty czasopism

NIP: 5932459521, Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy pod nr KRS: 0000245147


Poniżej znajdą Państwo wykaz numerów telefonicznych do wydawnictwa oraz odpowiadające im adresy mailowe. Mamy nadzieję, że uprości to kontakt między Państwem a wydawnictwem.

Sekretariat
sekretariat@bernardinum.com.pl
Kadry
kadry@bernardinum.com.pl
Księgowość
ksiegowosc@bernardinum.com.pl
Główny Księgowy
zenona.czech@bernardinum.com.pl
Pielgrzym
pielgrzym@bernardinum.com.pl
Pastores
pastores@bernardinum.com.pl
Skład komputerowy
sklad1@bernardinum.com.pl
Drukarnia
drukarnia@bernardinum.com.pl
Drukarnia
witold.dombrowski@bernardinum.com.pl
Magazyn
magazyn@bernardinum.com.pl
Kierownik Drukarni
andrzej.worzala@bernardinum.com.pl
Redakcja
redakcja@bernardinum.com.pl
Dział Sprzedaży
zakupy@bernardinum.com.pl
Introligatornia
 
Montaż
montaz@bernardinum.com.pl
Korekta tekstu
 
Biuro Obsługi Klienta

biuroobslugi@bernardinum.com.pl

Kierownik Handlowy/ Obsługa Zagraniczna
miroslaw.chyla@bernardinum.com.pl
Prawnik prawnik@bernardinum.com.pl
Pełnomocnik ds. SZJ robert.olewniczak@rid.pl
Inspektor Ochrony Danych: iod@bernardinum.com.pl




Wyświetl większą mapę
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl