Witamy fanów literatury pięknej w księgarni Wydawnictwa literackiego „Bernardinum”! Prowadzimy wysyłkową sprzedaż książek beletrystycznych – powieści, opowiadań i poezji. Bogata oferta naszej księgarni z pewnością usatysfakcjonuje koneserów dobrej książki. Pozycje z naszej księgarni online mogą być też doskonałym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego. Zapraszamy!

Beletrystyka jest bardzo szeroką dziedziną, a oferta naszej księgarni wysyłkowej dobrze to odzwierciedla. Tytuły, które osiągnęły status klasyka, powieści obyczajowe, tomiki poezji, zbiory opowiadań, fikcja i proza – wszystko to mieści się pod parasolowym określeniem „literatura piękna”. Tematyka dzieł dostępnych w katalogu księgarni „Bernardinum” jest bardzo szeroka. Znajdują się tu pozycje autorów polskich, jak i zagranicznych, zarówno współczesnych, jak i już nieżyjących.

Starannie wyselekcjonowane pozycje literatury pięknej

Przeglądając naszą ofertę, mogą Państwo natrafić na zbiory poezji, fabularyzowane historie oraz kolejne części uwielbianych przez Czytelników serii powieści. Oferujemy wiele pozycji, które znajdują się poza literackim „mainstreamem” – z naszą pomocą odkryją Państwo wielu autorów i wiele autorek, niewątpliwe zasługujących na uwagę. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień w naszej księgarni internetowej – w ofercie posiadamy mnóstwo tytułów, których czytanie z pewnością umili czas.

Żarty z ogniem Żarty z ogniem
Cena: 15,00 zł
zobacz więcej
Żarty pobożne Żarty pobożne
Cena: 14,00 zł
zobacz więcej
ŻARTY BEZGRZESZNE ŻARTY BEZGRZESZNE
Cena: 19,90 zł
zobacz więcej
Znak w popiele Znak w popiele
Cena: 14,90 zł
zobacz więcej
Ziemia Pana Ziemia Pana
Cena: 49,00 zł
zobacz więcej
Ziarno i WIATR Ziarno i WIATR
Cena: 12,50 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl