ROZWAŻANIA O WIERZE

Cena: 19,90 zł 19.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Czym jest dla mnie wiara? Co wnosi w moje życie? Czy warto wierzyć? U kogo lub gdzie szukać jej racjonalnych uzasadnień? Te i wiele innych pytań zadałem sobie przygotowując „Rozważania o wierze”.

Okazją do postawienia ich jest „Rok Wiary”, ogłoszony w Kościele powszechnym przez Benedykta XVI. Ale nie tylko: coraz częściej spotykamy się z ludźmi, którzy odrzucają chrześcijańska wizję życia, nie podzielają wiary w Chrystusa jako Zbawiciela, zwalczają ją otwarcie lub z niej szydzą. Ich ataki pobudzają do refleksji nad tym, co jest podstawowe i najważniejsze w naszej relacji do Boga i bliźnich.

Ta krótka książeczka zawierająca osobiste przemyślenia autora na temat wiary stanowi przede wszystkim zachętę, byśmy uświadomili sobie jej nieskończoną wartość i sens. Bez wiary nasze życie byłoby pozbawione ostatecznych horyzontów, miłość zbyt mała, by przetrwać na wieczność, a szczęście nigdy nie osiągalne. Dlatego dziękujmy Bogu za bezcenny dar wiary i pozwólmy, by jej blask opromieniał całe nasze życie.

Ks. Zbigniew Sobolewski

Dotychczas ukazały się w serii rozważań:

– „Rozważania o nadziei

– „Rozważania o życiu

– „Rozważania o miłości

– „Rozważania o komunii z Bogiem”.

 

Dane techniczne

Autor ks. Zbigniew Sobolewski
Rok wydania 2012
Oprawa Miękka (szyta nićmi)
Liczba stron 204
Format 120 x 172
ISBN 978-83-7823-093-9

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl