Leczenie ziołami według ks. Kneippa. Domowa apteczka. Tom 3

Cena: 9,99 zł 9.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

DR INŻ. ZOFIA CIECIERSKA – specjalista dietetyki (Poradnia Dietetyki w Gdańsku); w 2000 r. doktorat z toksykologii żywności na Wydziale Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, studia podyplomowe z dietetyki i żywienia człowieka, a także studia na Wydziale Farmaceutycznym Akademii Medycznej w Gdańsku; przez kilka lat wydawca i redaktor naczelny ogólnopolskiego miesięcznika „Zdrowe Życie”; autorka szeregu artykułów o profilu prozdrowotnym z dziedziny dietoterapii oraz zdrowego stylu życia; propagatorka medycyny żywieniowej św. Hildegardy z Bingen.

Trzeci tom z serii "Domowe terapie lecznicze", prezentującej program zdrowia księdza Sebastiana Kneippa, poświęcamy jego ziołolecznictwu, a szczególnie roślinom leczniczym i produktom z nich uzyskiwanym, wagę do tego, by jemu współcześni szukali lekarstw nie w aptekach, lecz wśród naturalnych roślin leczniczych. Trend ten wbrew pozorom jest także naszą pilną potrzebą.

Na szczęście obecnie coraz chętniej sięga się po sprawdzone kuracje roślinne, które w schorzeniach przewlekłych niekiedy okazują się skuteczniejsze od farmaceutyków syntetycznych albo doskonale uzupełniają leczenie farmakologiczne i jednocześnie nie wywołują skutków ubocznych.

W serii "Domowe kuracje lecznicze" ks. Sebastiana Kneippa ukazały się:

tom 1 - Leczmy się wodą

tom 2 - Domowe zabiegi wodne w 50 chorobach

tom 3 - Leczenie ziołami według ks. Kneippa

W serii ukaże się jeszcze:

tom 4 - Zioła w kuracjach ks. Kneippa

tom 5 - Program zdrowego życia według ks. Kneippa

Dane techniczne

Autor Zofia Ciecierska
Rok wydania 2018
Oprawa miękka
Format 148 x 210
ISBN 978-83-8127-074-8
EAN 9788381270748

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl