To co odległe i nieznane intrygowało człowieka od zawsze i nie zmieniło się to aż do dziś. Z tego powodu nieustannie powstają nowe powieści i reportaże przybliżające tajemnice najdalszych zakątków Ziemi. Część z nich, wchodzących w skład serii “Biblioteka Poznaj świat”, przygotowaliśmy w naszym sklepie. Książki te przedstawiają niezwykłe historie, zabierają czytelnika w odległe kraje, objaśniają nieznane zwyczaje oraz tradycje. Część pozycji jest uzupełniona o niezwykłe fotografie, które pomagają wyobrazić sobie to, o czym opowiada tekst oraz zobaczyć niezwykłości natury.

Reportaże te są napisane przez rozmaitych, rodzimych oraz zagranicznych, autorów m.in. Wojciecha Cejrowskiego, Danutę Grykę, Monikę Radzikowską. Z pisarzy-podróżników zagranicznych polecamy twórczość np. Kevina M. Connolly’ego.

Książki z serii “Biblioteka Poznaj świat” pozwalają rozszerzyć domową kolekcję woluminów i zaznajomić się z Azją, Afryką, Ameryką Północną i Południową czy Australią, bez wychodzenia z domu. To doskonałe propozycje na wakacyjne wojaże lub długie, zimowe wieczory.

Miłej lektury!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl