Do modlitwy w domu, kościele, kaplicy lub innych miejscach przygotowaliśmy piękne różańce. Są wykonane z metalowego krzyża oraz przekładki, a także koralików z różnych materiałów, np. drzewa oliwnego, metalu lub prawdziwych pereł.

Średnica koralików, niezależnie od materiału, z którego są wykonane, jest utrzymana w granicach 8-9 mm. Długość całkowita produktu wynosi niewiele ponad 50 cm, co sprawia, że łatwo się go trzyma, zarówno jedną ręką, jak i dwoma. Po zwinięciu zajmuje niewiele miejsca, można więc mieć go ze sobą np. w torebce lub kieszeni kurtki.

Ze względu na trwałość, klasyczny kształt oraz przeznaczenie, nasze różańce stanowią piękną pamiątkę oraz podarunek z okazji przyjęcia sakramentu chrztu lub pierwszej komunii świętej chłopca lub dziewczynki. Można także podarować je bliskiej osobie z innych okazji, np. Urodzin, imienin czy świąt bożego narodzenia. Są nie tylko piękne, ale także lekkie i wygodne, dlatego są przeznaczone do codziennego użytku, a także do zabierania ich na pielgrzymki samochodowe lub piesze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl