Własny Biznes. Jak dojść do sukcesu?

Cena: 19,90 zł 19.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

„Własny biznes. Jak dojść do sukcesu? Praktyczny poradnik dla właścicieli firm i szefów zespołów” to książka dla tych, którzy potrzebują konkretnych porad i skutecznej motywacji do optymalizacji swego działania w dziedzinie przedsiębiorczości. Autorka, Marta Woźny-Tomczak, pisze o tym, jak z powodzeniem prowadzić własną firmę, jak być szefem kompetentnego, zaangażowanego zespołu, jak zdobywać nowe rynki i rozwijać się samemu w świecie biznesu. Całość przedstawiona w polskich realiach, choć wiedzy o biznesie nie brakuje również w kontekście międzynarodowym.

 

Świetna książka powstała w oparciu o wiedzę i doświadczenia biznesowe autorki. Marta Woźny-Tomczak z optymizmem i humorem pokazuje, jak osiągnąć sukces, zachęcając tym samym do rozwoju osobistego, bo to właśnie on warunkuje powodzenie. Książka wciąga czytelnika w systematyczne wykonywanie ćwiczeń, dzięki czemu już podczas lektury uruchamia mechanizmy pracy nad sobą i pomaga postawić ten pierwszy krok, którym jest podjęcie decyzji… Jakiej? Przekonacie się sami, kiedy już przeczytacie i przeanalizujecie Wasze odpowiedzi.

Marek Kamiński

 

Marta Woźny-Tomczak jest autorką poczytnego bloga www.JakProwadzicWlasnaFirme.pl. Z pasją opowiada o sukcesach, a także o błędach popełnianych przez przedsiębiorców i menedżerów podczas prowadzenia biznesów, szczególnie zaś o trudnej, a często kluczowej, sztuce zatrudniania ludzi. W 2008 roku założyła własną firmę szkoleniowo-rekrutacyjną Personia, obecnie funkcjonującą także jako sieć franczyzowa.

Dane techniczne

Autor Marta Woźny-Tomczak
Rok wydania 2019 (wyd. II)
Oprawa miękka
Liczba stron 124
Format 148 x 210
ISBN 978-83-8127-320-6
EAN 9788381273206
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl