SINIAKI. HISTORIE ZRANIONYCH KOBIET

Cena: 19,90 zł 19.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Książka napisana „po kobiecemu” o zranionych kobietach „Uważam szczerze, że istnieje tylko jedna różnica między ludźmi, którzy codziennie odnajdują swoje znaczenie i wartość własnego życia i je budują, nigdy się nie poddając, oraz tymi, którzy się gubią i angażują zawzięcie w „sztukę” wyrządzania sobie krzywdy. Tą różnicą jest świadomość, że było się wystarczająco kochanym”.


Szesnaście kobiet, szesnaście historii opowiadanych niemal w pierwszej osobie, bez ogródek, ponieważ cierpienie i zło, które powoduje sińce na ciele i duszy, musi być koniecznie opowiedziane. I dopiero gdy zostanie wysłuchane, może prowadzić do przemiany i uzdrowienia.

 
LAURA ROMANO, urodziła się w Como, uzyskała magisterium w zakresie metodyki nauczania przedmiotów ścisłych i filologii współczesnej; od wielu lat pracuje w prywatnym biurze konsultacji pedagogicznej. Współpracuje z różnymi instytucjami publicznymi i prywatnymi, zwłaszcza w zakresie poradnictwa dotyczącego zaburzeń odżywiania. Ponadto zajmuje się kształceniem zawodowym nauczycieli oraz działaczy społeczno-sanitarnych i edukacyjno-rehabilitacyjnych.

 

Zamów książkę w wersji ebook:

 

 

Dane techniczne

Autor Laura Romano
Przekład Wiesława Dzieża
Rok wydania 2012
Oprawa miękka
Liczba stron 176
Format 125 x 195
ISBN 978-83-7823-026-7
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl