Pielgrzym 19/2020

Cena: 3,50 zł 3.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 

Jest już najnowszy numer dwutygodnika „Pielgrzym”, w którym przeczytać można między innymi:

  1. Tematem numeru – z tego względu, że we wrześniu przeżywaliśmy X Tydzień Wychowania – jest „Rodzicielstwo bliskości”. W rozmowie z Mają Sitkiewicz psycholog Karina Mucha tłumaczy, czym ono tak naprawdę jest, i odpowiada na pytania, jak tworzyć zdrową więź emocjonalną z dzieckiem, a także jak budować u niego poczucie bezpieczeństwa i ważności.
  2. „Aniołowie od mądrego patrzenia” to artykuł ks. Sławomira Kunki o Bożych doradcach człowieka. Od beztroskich lat dziecięcych uczymy się̨, kogo warto słuchać́, a kogo nie. Wielu z nas pamięta jeszcze przestrogę̨ rodziców, aby słuchać́ tylko dobrych ludzi i tylko od nich się̨ uczyć́. O takie rozeznanie warto modlić się do swojego Anioła Stróża, który z pewnością nam w tym pomoże.
  3. 31 sierpnia czteroletnią misję ambasadora Unii Europejskiej przy Stolicy Świętej zakończył Jan Tombiński, pierwszy Polak w historii tej młodej i prawie nieznanej placówki dyplomatycznej, która skupia w ramach jednej misji aż̇ cztery odrębne akredytacje. O jej zadaniach, historii, a także o swoim życiu przed wyjazdem z Rzymu opowiada Annie Artymiak w wywiadzie „Zakończona misja".

To oczywiście tylko wybrane artykuły z najnowszego wydania „Pielgrzyma”. W gazecie oczywiście jest ich dużo więcej. Serdecznie polecamy nasze diecezjalne pismo.

 


 Strona internetowa: pielgrzym.pelplin.pl

 

Dane techniczne

Oprawa miękka (zeszytowa)
Liczba stron 40
Format 200 x 268
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl