Opowieści bliskie i dalekie

Cena: 4,00 zł 4.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

"Życie rodziców jest księgą, którą czytają dzieci" – napisał św. Augustyn. Książka Opowieści bliskie i dalekie odsłania różne sytuacje życiowe i wydarzenia związane z dzieciństwem, młodością i drogą powołania kapłańskiego autora. Jest to księga ukazująca wiele faktów, które stanowią jasny dowód splotu wydarzeń, których autorem jest Bóg. On jest Wychowawcą, który posługuje się różnymi ludźmi w dziele odkupienia człowieka.
W zmaganiach Boga z szatanem uczestniczy człowiek i w jego sercu toczy się bitwa. Zranionemu Bóg przychodzi z pomocą. Jest lekarzem – najpiękniejszym, gojącym rany w swoich objęciach. Bóg zsyła też innych ludzi jako lekarstwo.
Książka ks. Rodzewicza jest pewnym rodzajem hołdu złożonego tym wszystkim, którzy okazali się lekarstwem autora w drodze od urodzenia do zrealizowania powołania. Książka opisuje też chwile cierpienia, zdrad i upokorzenia. One też są potrzebne i może prowadzą do ocalenia. Samuel Bellow napisał: "Smutne, ale cierpienie jest chyba jedynym niezawodnym sposobem zburzenia duszy ze snu".
Zapraszamy do wspólnej wędrówki i refleksji.

Dane techniczne

Autor ks. Wiesław Rodziewicz
Rok wydania 2003
Oprawa miękka
Liczba stron 212
Format 120 x 190
ISBN 83-7380-117-0
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl