Dobra Nowina dla grzesznika

Cena: 19,90 zł 19.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis


Właśnie tobą, grzesznikiem, Bóg się interesuje. Tobie obwieszcza Dobrą Nowinę. Nie sądzi cię i nie oskarża, ale kocha. Kocha cię właśnie dlatego, że jesteś zagubionym, że jesteś grzesznikiem. Jezus przyszedł na świat i dał swoje życie, żeby ciebie, grzesznika, zbawić, doprowadzić do Ojca. Dlatego też staje On wśród tych, którzy się rozproszyli, każdy idąc za swoim życiem, za swoim szczęściem – On, który zna życie, który zna Ojca i Dawcę życia. To On zbiera rozproszonych. To On nie tylko obwieszcza im Dobrą Nowinę, ale sam jest Dobrą Nowiną – jej wykonawcą. To On oferuje siebie, by brać na ramiona każdego, kto się zagubił, kto został zraniony i sam nie może powrócić… Kto uwierzy Jemu jako Dobrej Nowinie, kto oprze się na Nim, przylgnie do Niego, pozwoli się wziąć na ramiona, ten może doświadczyć radości nowego życia w zjednoczeniu z Nim.
Właśnie o tym traktuje książka Dobra Nowina dla grzesznika, która jest zapisem rekolekcji przeprowadzonych w 2000 r. w Seminarium Księży Marianów w Lublinie.

 


Bp Zbigniew Kiernikowski – ordynariusz siedlecki jest doktorem nauk biblijnych, habilitowanym na UKSW w Warszawie, profesorem nadzwyczajnym UMK w Toruniu, wykładowcą nauk biblijnych na Papieskim Uniwersytecie Angelicum w Rzymie oraz autorem wielu publikacji, m.in. książek: Dwoje jednym ciałem w Chrystusie, Warszawa 1999, Eucharystia i jedność, Częstochowa 2000, Posługiwanie ojcostwu Boga, Warszawa 2001, Kościół wspólnotą odkupionych grzeszników, Kraków 2003.
 
 

Dane techniczne

Autor BP Zbigniew Kiernikowski
Rok wydania 2004
Oprawa miękka
Liczba stron 196
Format 125 x 195
ISBN 83-7380-166-9

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl