Dane teleadresowe

Wydawnictwo Bernardinum Sp. z o.o.
ul. Bpa Dominika 11
83-130 Pelplin
woj. pomorskie
585 361 757
sekretariat@bernardinum.com.pl
NIP: 5932459521
REGON: 220141405

Produkty tygodnia
Starość – powołanie i duchowość
Starość – powołanie i duchowość
12,90 zł 10,00 zł
szt.
Zamach na Muzeum Hansa Klossa
Zamach na Muzeum Hansa Klossa
24,90 zł 10,00 zł
szt.
Biblijne pytania o Boże Miłosierdzie
Biblijne pytania o Boże Miłosierdzie
19,90 zł 10,00 zł
szt.
Mój tata mieszka w innym świecie
Mój tata mieszka w innym świecie
24,90 zł 10,00 zł
szt.
Zasolony król
Zasolony król
44,90 zł
szt.

GLIWICE – SPOTKANIE AUTORSKIE Z TADEUSZEM BIEDZKIM

Na spotkanie z Tadeuszem Biedzkim, autorem książki „Wyspy niepoliczone. Indonezja z bliska”, zapraszamy już jutro do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach.

Dotąd nie było polskiej książki o całej Indonezji, bo to kraj wielki jak Europa i sto razy bardziej zróżnicowany. Od teraz jest. W tej publikacji mamy pełny obraz Indonezji, a czyta się ją jak najlepszą sensację, a nawet kryminał.

Autor, znany z reporterskiego stylu, pokazuje m.in. Dajaków wciąż ścinających wrogom głowy i zjadających ich serca, lud Toradżów, który grzebie zmarłych wiele lat po śmierci, a do tego czasu traktuje jak żywych, sypiając z nimi i biesiadując, zaś kilka lat po pogrzebie wyjmuje z grobów i trumien, przebiera i spaceruje po wsi. Biedzki dociera do plemion żyjących wciąż w epoce kamienia, ale pokazuje też Indonezję nowoczesną, która jest w światowej czołówce użytkowników telefonów komórkowych i Internetu.

Soczysta, barwna, świetna książka uzupełniona o dwieście fantastycznych fotografii.

 

Tadeusz Biedzki – przedsiębiorca, podróżnik i coraz bardziej popularny autor książek podróżniczych i sensacyjno-historycznych, którego „Sen pod baobabem” (obecnie czytany w codziennych odcinkach w Polskim Radiu) został Podróżniczą Książką 2012 roku, a „W piekle eboli” uhonorowano nagrodą Bursztynowego Motyla im. A. Fiedlera. Indonezyjskie „Wyspy niepoliczone” to absolutnie najlepsza książka pisarza.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl