JAK UPORAĆ SIĘ Z ALERGIĄ – SPOTKANIE AUTORKI KSIĄŻKI Z PRZEDSZKOLAKAMI

Zmaganie z alergią nie jest łatwe, ale przedszkolak Szymon – bohater książki „I znowu ta alergia” – znalazł sposób, aby się z nią uporać. Jak tego dokonał, opowie sama autorka Małgorzata Osipiak, która już w najbliższy czwartek, 24 października odwiedzi dzieci w warszawskim Przedszkolu 182 „Tajemniczy Ogród”. 

Uff, mama zajęta szykowaniem śniadania na pewno nic nie zauważy. Niestety, nie przewidziałem, że tata jeszcze będzie w domu – właśnie mi się jakoś dziwnie przyglądał. Nie wiedziałem, czy on się śmieje, czy martwi. Chyba coś podejrzewał…

Co chce ukryć przed swoimi rodzicami przedszkolak o imieniu Szymon? Co podejrzewa tata? Zajrzyjcie do środka i poznajcie wesołą opowieść o tym niezwykłym chłopcu! Przeżyjcie z nim chwile radości i smutku. Nauczcie się stawiać czoło przeciwnościom. Odkryjcie w sobie mistrzów kucharzenia.

Książka zawiera:

  • humorystyczną opowieść o przedszkolaku Szymonie stawiającym czoło alergii,
  • przepisy kulinarne,
  • zadania do wykonania,
  • porady dla rodziców.

Małgorzata Osipiak, z wykształcenia nauczyciel, pedagog specjalny. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Dotychczas pracowała w przedszkolach jako pomoc nauczyciela, nauczyciel/wychowawca grupy oraz dyrektor merytoryczny przedszkola. Autorka wewnątrzprzedszkolnego Programu Wychowania i Edukacji Przedszkolnej: „Wiem, jak żyć zdrowo i bezpiecznie”. Obecnie spełnia się w roli żony i mamy dwóch małych synków.

 

KSIĄŻKA JEST DOSTĘPNA W NASZEJ KSIĘGARNI INTERNETOWEJ

POLECAMY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl