W KRĘGU CUDÓW

Niekiedy nasze doświadczenie, wiedza i nauka mówią, że nic już nie można zrobić, że wyczerpane zostały wszelkie możliwości. Tymczasem... dzieją się cuda.

Człowiek był umierający, a widzimy go żywym; poparzony chłopiec stracił niemal całą skórę na twarzy, a trzeciego dnia zdejmuje sobie opatrunki, pokazując zdrowe oblicze; mózg młodego sportowca został nieodwracalnie uszkodzony w wyniku upadku z dużej wysokości i badania dowodzą, że do końca życia będzie „rośliną”, a chłopak dziewiątego dnia budzi się i wychodzi ze szpitala o własnych siłach, w pełni sprawny umysłowo...

Książkę „Widziałam cuda. Prawdziwe historie uzdrowień z ostatnich lat” poleca serwis internetowy MOŻNA PRZECZYTAĆ.PL

 „Dawno już nie czułem takiego ciepła w sercu podczas czytania i to chyba najlepiej świadczy o wyjątkowości tej pozycji. Dała mi wiele nadziei na to, że cuda – i idące za nimi uzdrowienie – nie jest czymś abstrakcyjnym, czymś, co zdarza się tylko «wybranym». W książce Widziałam cuda stykamy się z ludzką bezsilnością wobec tragedii, która dzięki nadnaturalnej interwencji przemienia się w niewyobrażalną radość. Wierzę głęboko, że może dotknąć każdego z nas…”.

Zachęcamy do zapoznania się z całą recenzją tej książki:

http://moznaprzeczytac.pl/widzialam-cuda-elzbieta-ruman/

KSIĄŻKA JEST DOSTĘPNA W NASZEJ KSIĘGARNI INTERNETOWEJ

POLECAMY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl