WARTOŚCIOWA DZIECIĘCA LITERATURA

Książka zatytułowana „Psotnik” autorstwa Marzenny Bławat to świetna, wartościowa propozycja dla dzieci. Ciepło babcinej opowieści sprawia, że nawet dorośli chętnie sięgają po tę lekturę.

Publikację poleca portal literacki SZTUKATER.PL

„«Psotnik» to historia małego stworka, który mieszka pośród liter. Razem ze swoim przyjacielem Wędrowniczkiem i jego rudym kotem Mruczkiem mają mnóstwo przygód. Latają w kosmos, ratują Panią Zimę, czy po prostu szukają przygód. Psotnik to stworek o łagodnym i pogodnym usposobieniu, który uwielbia zabawę. Nie może usiedzieć w miejscu, nigdy się nie nudzi. Lubi przestawiać litery,jeść znaki interpunkcyjne, czy tworzyć z abecadła różne rzeczy. Jedyne czego się boi to korekta w drukarni, która śni mu się po nocach jako koszmar.

Pełna ciepła, humoru i fantazji opowieść dla wszystkich dzieci. Zaczytałam się w niej i przeczytałam na raz – pisze autorka recenzji. – Historia opowiedziana przez babcię swoim wnuczkom (Poli i Basi), które również występują w tej historii. Świat, w którym Zimę trawi gorączka, a z litery l można zrobić narty. Magia! Dawno nie czytałam tak wartościowej dziecięcej literatury”.

A tu możecie zapoznać się z całą rekomendacją

https://sztukater.pl/ksiazki/item/27026-psotnik.html

KSIĄŻKA JEST DOSTĘPNA W NASZEJ KSIĘGARNI INTERNETOWEJ

POLECAMY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl