Produkty tygodnia
Dalej są tylko lwy. Afrykańskie przygody Kasi
Dalej są tylko lwy. Afrykańskie przygody Kasi
44,90 zł 20,00 zł
szt.
Zabrałam brata dookoła świata
Zabrałam brata dookoła świata
39,90 zł 25,00 zł
szt.
Przygoda na rafie 2
Przygoda na rafie 2
24,90 zł 15,00 zł
szt.
Łoś - urodziwy brzydal
Łoś - urodziwy brzydal
80,00 zł 65,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. W każdej chwili możesz cofnąć zgodę.
O GENIALNYM WYPOCZYNKU W MONGOLII

Oto recenzja w kamperze pisana.

Książkę Pawła Serafina „Mongolskie historie wilczym pazurem pisane” polecają autorzy bloga „KAMPEREM PRZEZ ŚWIAT”.

„Autor książki, Paweł Serafin, jak sam siebie charakteryzuje, z zamiłowania jest podróżnikiem-włóczęgą. Pracował to tu, to tam, ale jedenaście urlopów spędził w Mongolii. W sumie ponad rok. Właśnie te osobiste przeżycia i doświadczenia urlopowe, zainspirowały Go do napisania książki ˜– czytamy w rekomendacji. – Napisania i ozdobienia swoimi fotografiami, gdyż trzeba podkreślić, że Paweł Serafin, to również bardzo klimatyczny fotograf. Szczególnie w fotografii czarno-białej, którą prezentuje, ze swoich wyjazdów w świat, w internecie (www.czono.com).

Musimy więc zdać sobie sprawę, że książka o mongolskich historiach wilczym pazurem pisanych, nie jest wyłącznie o Mongolii. Jest raczej o sposobie zorganizowania sobie wypoczynku urlopowego. Genialnego wypoczynku, zorganizowanego samodzielnie, no może niezupełnie samodzielnie, bo jednak z pomocą mongolskich przyjaciół i znajomych, tysiące kilometrów od domu. W zgodzie z naturą, gdzie jeszcze biura podróży nie docierają. To jest wielki atut tej książki. Pokazać i przekonać czytelników, że można inaczej, że można ciekawiej, że można spełniać swoje marzenia. Wystarczy tylko chcieć”.

Zachęcamy do zapoznania się z całą recenzją:

https://kamperemprzezswiat.blogspot.com/

KSIĄŻKA JEST DOSTĘPNA W NASZEJ KSIĘGARNI INTERNETOWEJ

POLECAMY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl