HISTORIE PORAŻAJĄCE ROZMIAREM KRZYWD

Ku przestrodze innym kobietom, Nadia Hamid napisała już dwie książki: „Gorzka pomarańcza” oraz „Jarzmo przeszłości”, w których ukazuje swoją przejmującą historię jako żony muzułmanina.

Trzecią publikację Nadii Hamid „Dzieci szariatu. Losy tych, o których upomniał się islam” poleca blog „KTO CZYTA KSIĄŻKI – ŻYJE PODWÓJNIE”.

„Cztery pełne dramatu, zasłyszane podczas pobytu w Libii, oparte na faktach historie, w których główną rolę odgrywają niewinne dzieci. To nie wymyślony na potrzeby thrillera filmowy scenariusz czy literacka fikcja. To opowieści, które dotyczą postaci z krwi i kości, które w krajach arabskich z pewnością nie stanowią wyjątku czy pojedynczego epizodu – pisze autorka recenzji. – Męczone, skazywane na śmierć, broniące się przed radykalną religią wpychaną do ich umysłów niczym największa prawda. Dzieci. Towarzysząc młodym bohaterom w przepełnionych cierpieniem godzinach ich życia rodzi się jedno pytanie. W imię czego to wszystko? Szaleństwa? To na pewno nie jest książka, przy której można się zrelaksować. I też nie taka, o której szybko się zapomina”.

Zainteresował Was fragment recenzji? Koniecznie przeczytajcie całą:

https://ktoczytaksiazki-zyjepodwojnie.blogspot.com/2019/02/dzieci-szariatu-nadia-hamid-losy-tych-o.html

 

 

KSIĄŻKA JEST DOSTĘPNA W NASZEJ KSIĘGARNI INTERNETOWEJ

POLECAMY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl