„PISZĘ, BY PRZESTRZEC MŁODE KOBIETY..."

„Chcę przestrzec przede wszystkim przed odmienną kulturą, religią, odmiennymi obyczajami, które się niestety bardzo różnią. Wiedza w tym momencie jest bardzo ważna. Ja jako młoda kobieta nie miałam tej wiedzy (...) Uważam, że takie książki są bardzo potrzebne, mimo że bardzo dużo się pisze na ten temat. Relacja Polki jest najbardziej właściwa, bo najbardziej powinna przemawiać do naszych rodaczek” – mówiła w poranku „Siódma 9” Nadia Hamid, autorka książek „Gorzka pomarańcza”, „Jarzmo przeszłości” i „Dzieci szariatu” (Wyd. Bernardinum), w których opisała swoje doświadczenia małżeństwa z Libijczykiem i życia w muzułmańskim państwie.

„Piszę ku przestrodze, przede wszystkim młodych kobiet. Opisuję życie z człowiekiem innej kultury, religii. Ostatnia moja książka «Dzieci szariatu» jest o ideologii szariatu, która jest podstawą islamu. Przekazuję wszystkie wiadomości, jakie warto poznać przez tym krokiem życiowym” – mówiła w rozmowie z Marcinem Fijołkiem.

 Zachęcamy do wysłuchania tej rozmowy.

http://siodma9.pl/wiadomosci/item/2040-nadia-hamid-pisze-by-przestrzec-mlode-kobiety-przed-zwiazkiem-z-mezczyzna-innej-kultury-i-religii

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl