KSIĄŻKA „NA WIOSŁACH PRZEZ ATLANTYK” JUŻ W SPRZEDAŻY

Kolejny rok wydawniczy otwieramy książką Romualda Koperskiego „Na wiosłach przez Atlantyk. Ocean Niespokojny, część II”.

To kolejna opowieść o podróży przez ocean. Tym razem autor książki zmierzył się z bezkresem Oceanu Atlantyckiego. Rejs oceaniczny łodzią wiosłową „Pianista” rozpoczął się w październiku 2016 roku na Wyspach Kanaryjskich, zakończył sukcesem na Wyspach Karaibskich w styczniu 2017 roku. Osobliwością tego rejsu był fakt, iż Romuald Koperski, jako pierwszy Polak na świecie, przepłynął Atlantyk samotnie, tylko za pomocą wioseł, bez napędu, bez żagli, bez wsparcia z zewnątrz, bez przystanków. Wyczyn ten został doceniony i uhonorowany stosownym certyfikatem przez Międzynarodową Organizację Wioślarzy Oceanicznych (Ocean Rowing Society).

Wyzwanie, które podjął autor książki, nie było łatwe, tym bardziej, że Romuald Koperski nie jest zawodowym żeglarzem… Z wykształcenia muzyk pianista, stąd nazwa łodzi „Pianista”, a z zamiłowania podróżnik szukający wciąż nowych ścieżek i wrażeń.

 

Więcej o książce:

https://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/Na-wioslach-przez-Atlantyk-/1143

 

W sprzedaży posiadamy również książkę Romualda Koperskiego „Na wiosłach przez Atlantyk. Ocean Niespokojny, część I”

https://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/Na-wioslach-przez-Atlantyk-czesc-II-czesc-I-za-10zl/1151

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl