POLAK NA WYSPACH

Książkę „Imigrant na Wyspach. Jak odnalazłem się w UK” autorstwa Marcina Kowala poleca portal literacki sztukater.pl

„To jest całkiem niezły sposób na to, żeby zainteresować czytelnika swoją historią, a przy okazji dać mu coś więcej niźli tylko standardowy przewodnik – stwierdza autorka recenzji. – «Imigrant na Wyspach. Jak odnalazłem się w UK» to ciekawa i błyskotliwa książka napisana przez Marcina Kowala, wydana w Wydawnictwie Bernardinum. Autor niczym prawdziwy gawędziarz opowiada o tym, jak przygotować się na przygodę w Wielkiej Brytanii. Robi to bardzo oryginalnie. Podczas lektury nie tylko zdobywamy informacje o zwyczajach, jakie panują w UK – uwierzcie wszystko jest takie, jak pisze autor – ale śmiejemy się przy tym sami do siebie.

 Autor «Imigranta na Wyspach» porusza wszelkie możliwe kwestie, które rzeczywiście są istotne, kiedy żyje się na Wyspach. Przeplata je osobistymi wspomnieniami, ale także wesołymi, bardzo inteligentnymi komentarzami. To właśnie one sprawiają, że książkę czyta się w ekspresowym tempie i ma się ochotę na więcej!”.

Jeśli chcecie wiedzieć, jak radzą sobie na Wyspach Polacy, jak odnajdują się w brytyjskiej kulturze i co sami do niej wnoszą, koniecznie sięgnijcie po książkę „imigrant na Wyspach”.  Rzetelna relacja doprawiona sporą dawką humoru.

Tu przeczytacie całą recenzję tej publikacji:

https://sztukater.pl/ksiazki/item/25388-imigrant-na-wyspach-jak-odnalazlem-sie-w-uk.html

KSIĄŻKA JEST DOSTĘPNA W NASZEJ KSIĘGARNI INTERNETOWEJ

POLECAMY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl