FENIKS i wyróżnienia dla „Bernardinum”

Podczas zakończonych w niedzielę XXIV Targów Wydawców Katolickich w Warszawie, tradycyjnie, przyznano nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich. Nasze wydawnictwo zostało uhonorowane prestiżową nagrodą „FENIKSA” 2018 w kategorii: „książka autora zagranicznego” za publikację „OPOWIEŚĆ OJCA” Michaela O’Briena.

Wiedziony bezgraniczną miłością do syna ojciec wędruje na drugi koniec świata… To współczesna parafraza przypowieści o „Dobrym pasterzu” oraz „Synu marnotrawnym”.

Konkursowe jury postanowiło także wyróżnić pelplińską oficynę za dwie inne publikacje. Pierwszą z nich jest książka dla dzieci „Kredkami do Nieba. Rok B. Zajęcia plastyczne inspirowane niedzielną Ewangelią” autorstwa Doroty Łoskot-Cichockiej i Anny Moszyńskiej z ilustracjami Marianny Oklejak. Druga nosi tytuł „Polsko, Ojczyzno moja! Twoja tożsamość wczoraj, dziś i jutro”, a jej autorem jest Paweł Warchoł OFMConv. Publikacja ta otrzymała wyróżnienie w kategorii „historia”.

Nagrody FENIKS i wyróżnienia przyznawane są każdego roku w kilkunastu kategoriach tematycznych. Celem tego konkursu jest promowanie i wyróżnienie wartościowych publikacji, które traktują o katolicyzmie lub przez swą wymowę pozytywnie ukazują wartości chrześcijańskie.

Wkrótce pochwalimy się dyplomami.

 

KSIĄŻKI SĄ DOSTĘPNE W NASZEJ KSIĘGARNI INTERNETOWEJ.

POLECAMY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl