„POSŁUGA SŁOWU W PRYMASOWSKIM GNIEŹNIE” JUŻ W SPRZEDAŻY!

Książka – wywiad o znaczącym tytule „Posługa Słowu w prymasowskim Gnieźnie” – jest podzieleniem się z czytelnikiem kwestiami i przemyśleniami, które głęboko ukształtowały arcybiskupa Henryka Muszyńskiego, prymasa Polski seniora. Jest tutaj mowa o kapłaństwie, o miłości do Biblii, jako żywego i przepowiadanego słowa. O prymasowskim Gnieźnie, jak to ujął święty Jan Paweł II, w wielu bardzo aspektach. O posłudze Kościołowi powszechnemu oraz o dialogu z judaizmem, Niemcami i rosyjskim prawosławiem. To jest książka z gatunku tych rozmów, które pokazując człowieka opowiadają o życiu i pracy tak, że sami po lekturze wychodzimy po prostu bogatsi i mądrzejsi.

„Posługa Słowu w prymasowskim Gnieźnie” to głęboka i szczera refleksja nad kapłańskim powołaniem, biskupią posługą Kościołowi gnieźnieńskiemu i powszechnemu oraz odczytywaniem na nowo wielkiego dziedzictwa prymasów Polski.

Zagłębiając się w lekturę tego wywiadu, odnajdujemy człowieka i kapłana, który swoją posługę rozumie jako posługę Słowu – sam siebie nazywa sługą Słowa i w taki sposób definiuje swoje kapłaństwo.

KSIĄŻKA JEST DOSTĘPNA W NASZEJ KSIĘGARNI INTERNETOWEJ.

POLECAMY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl