WŚRÓD PRZYJACIÓŁ – KSIĄŻKĘ „MONGOLSKIE HISTORIE WILCZYM PAZUREM PISANE” POLECA SERWIS INTERNETOWY „MOŻNA PRZECZYTAĆ”

Kolejna recenzja naszej nowości podróżniczej ukazała się w serwisie internetowym „Można Przeczytać”. Książka Pawła Serafina „Mongolskie historie wilczym pazurem pisane” robi wrażenie na czytelnikach.

Oto fragment rekomendacji:

„Dzisiejsze czasy sprzyjają podróżowaniu. Rozwinięta nad wyraz sieć połączeń międzynarodowych, niezliczone oferty licznych biur podróży – wszystko to sprawia, że coraz bardziej jesteśmy skłonni do odwiedzania innych, nawet bardzo dalekich krajów. Oczywiście podróże te mają zróżnicowaną formę. Wielu turystów korzysta z wszelkich oferowanych im udogodnień. Wielu wybiera wycieczki objazdowe, chcąc zobaczyć jak najwięcej znanych miejsc i zabytków. Są wreszcie tacy ludzie, którzy chcą maksymalnie doświadczyć kraju, do którego wyjeżdżają. Nie interesują ich „oklepane” atrakcje turystyczne. Nie mieszkają w hotelach, nie oglądają krajobrazów zza szyby autokaru. Starają się maksymalnie zbliżyć do tubylców, żyć tak jak oni, nie okazując im swojej wyższości ani nie tworząc żadnego dystansu. To właśnie na takich wyjazdach tworzą się niesamowite przyjaźnie, a ich uczestniczy przeżywają wiele niezwykłych przygód”.

Tu przeczytacie całą recenzję:

 

http://moznaprzeczytac.pl/mongolskie-historie-wilczym-pazurem-pisane-4000-km-w-siodle-po-bezdrozach-dzikiej-tajgi-pawel-serafin/

KSIĄŻKA JEST DOSTĘPNA W NASZEJ KSIĘGARNI INTERNETOWEJ

POLECAMY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl