Z DALA OD ZGIEŁKU „CYWILIZOWANEGO” ŚWIATA – KSIĄŻKĘ „MONGOLSKIE HISTORIE WILCZYM PAZUREM PISANE” POLECA BLOG „NIEZAWODNA NADZIEJA”

Na blogu „Niezawodna nadzieja” ukazała się recenzja książki Pawła Serafina „Mongolskie historie wilczym pazurem pisane”.

Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacją.

 

Oto fragment recenzji:

Mongolskie historie wilczym pazurem pisane to niesamowity zestaw wciągających opowieści Pawła Serafina o jego podbojach środkowowschodniej Azji (…)

Paweł Serafin twierdzi, że pisarzem nie jest – nie odbiera mu to jednak umiejętności. Bardzo dobrze i przyjemnie czytało mi się wspomnienia z podróży autora i jego kompanów. Przemek, zwany Bawgaj (Mały Niedźwiedź), Damian – Jama (Brodata Koza) i autor Czon (Łysy Wilk). Poznajemy ich na kartkach książki. Do tej ekipy dołączają mniej lub bardziej osobliwi przewodnicy mongolscy. Autor opisuje ich z niesamowitym kunsztem (…)

Sama publikacja zachwyca w pierwszym kontakcie – twarda, przyciągająca wzrok okładka, masa zdjęć w środku i bardzo przyjemny śliski papier. Czego chcieć więcej. Tak! Porządnego tekstu. I to bez wątpienia dał Czon”.

Pod poniższym linkiem znajdziecie całą recenzję.

https://niezawodnanadzieja.blog.deon.pl/2018/01/29/mongolia-konno/

KSIĄŻKA JEST DOSTĘPNA W NASZEJ KSIĘGARNI INTERNETOWEJ

POLECAMY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl