Produkty tygodnia
Zima na Majorce
Zima na Majorce
25,00 zł 20,00 zł
szt.
Zabrałam brata dookoła świata
Zabrałam brata dookoła świata
39,90 zł
szt.
Dzika Mrówka pod żaglami
Dzika Mrówka pod żaglami
29,90 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. W każdej chwili możesz cofnąć zgodę.
UWAGA!

W związku ze wzmożonym ruchem przesyłkowym, gwarantujemy dostarczenie w terminie książek zamówionych do 18 grudnia. Książki zamówione po 18 grudnia mogą nie zostać dostarczone do świąt Bożego Narodzenia.

LEKTURA PEŁNA MĄDROŚCI – KSIĄŻKĘ „WYSŁUCHAJ MNIE, PROSZĘ...” POLECA SERWIS INTERNETOWY „MOŻNA PRZECZYTAĆ”

W serwisie internetowym „Można Przeczytać” ukazała się recenzja książki Pawła Cwynara „Wysłuchaj mnie, proszę...”.

Oto fragment:

„Granica pomiędzy życiem a śmiercią, czy oddzielająca świat ziemski od tego niebiańskiego, jest bardzo cienka i krucha niczym… ludzka egzystencja. Przypadkowość naszego istnienia jest czysto pozorna – każdy wykonany przez nas krok niesie z sobą określone skutki. Jakże często nie zdajemy sobie z tego sprawy, obarczając odpowiedzialnością za nasze wybory tzw. ślepy los. A przecież nie jesteśmy rozbitkami na oceanie świata, którzy bezcelowo zmagają się z impetem kolejnych fal. Ponad tym wszystkim znajduje się Bóg i Jego wyroki, jednak to nie oznacza, że jesteśmy tylko aktorami w teatrze życia…

Takie właśnie refleksje towarzyszyły mi po lekturze „Wysłuchaj mnie, proszę…” Pawła Cwynara. Lekturze dotykającej swoją istotą zagadnień pochodzących ze świata znajdującego się „po tamtej stronie”. O niezwykłości książki świadczy również fakt, że autor nie użył w niej ani jednego zbędnego słowa i nie wprowadził niepotrzebnych wątków. Słowem – niczego, co byłoby miałkie i pozbawione głębi.

Tu można przeczytać całą recenzję:

http://moznaprzeczytac.pl/wysluchaj-mnie-prosze-pawel-cwynar/

KSIĄŻKA JEST DOSTĘPNA W NASZEJ KSIĘGARNI INTERNETOWEJ

POLECAMY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl