Dane teleadresowe

Wydawnictwo Bernardinum Sp. z o.o.
ul. Bpa Dominika 11
83-130 Pelplin
woj. pomorskie
585 361 757
sekretariat@bernardinum.com.pl
NIP: 5932459521
REGON: 220141405

Produkty tygodnia
Małe cuda Boga
Małe cuda Boga
19,90 zł 10,00 zł
szt.
Jestem na Mszy Świętej. Tajemnica Eucharystii
Jestem na Mszy Świętej. Tajemnica Eucharystii
14,90 zł 10,00 zł
szt.
Lot koło Nagiej Damy
Lot koło Nagiej Damy
45,00 zł 30,00 zł
szt.
Cypr. Cudowna wyspa Afrodyty. Szkice z podróży
Cypr. Cudowna wyspa Afrodyty. Szkice z podróży
44,90 zł 30,00 zł
szt.
Dywizjon 303
Dywizjon 303
14,90 zł 10,00 zł
szt.
Kaplica Sykstyńska
Kaplica Sykstyńska
69,90 zł 35,00 zł
szt.
Zamyślenia wiejskiego proboszcza
Zamyślenia wiejskiego proboszcza
29,90 zł 26,00 zł
szt.

NASZE WYDAWNICTWO FUNDATOREM NAGRÓD W KONKURSIE BIŻUTERYJNYM ROYAL-STONE

Zakończyła się V edycja corocznego konkursu biżuteryjnego, którego organizatorem jest Royal-Stone. To już piąty rok, w którym twórcom biżuterii przyszło walczyć o cenne nagrody, w tym także o miejsca na kartach drukowanego Kalendarza Biżuteryjnego na rok 2018.

Tematami inspiracji konkursowych były w tym roku inspirujące miejsca świata. Patronat nad V edycją Konkursu objęła Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. W gronie jury same znakomitości: Elżbieta Dzikowska – historyk sztuki, sinolog, reżyser i operator filmów dokumentalnych, podróżniczka, autorka wielu książek, programów telewizyjnych, audycji radiowych, artykułów publicystycznych oraz wystaw sztuki współczesnej, kierownik Katedry Biżuterii ASP w Łodzi Olga Podfilipska-Krysińska, Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie, Muzeum Okręgowe w Toruniu, Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie, Wytwórnia Antidotum, Studio IlonaArt, Atelier Ostaszewska oraz Dział Kreatywny Royal-Stone.

Fundatorami nagród w Konkursie byli Royal-Stone, a także Wydawnictwo „Bernardinum” fundujące dla zwycięzców każdej z dwunastu konkursowych inspiracji piękny album „Biżuteria świata” autorstwa Elżbiety Dzikowskiej wraz z własnoręcznymi gratulacjami oraz autografem Autorki.

Do V edycji Konkursu przyjęto łącznie 818 prac biżuteryjnych. Wyniki Konkursu i wszystkie prace konkursowe zobaczycie w albumach pod linkiem: http://blog.royal-stone.pl/category/konkursy/kalendarz-2018/

A już w grudniu br. w sklepie www.royal-stone.pl w sprzedaży pojawi się drukowany kalendarz biżuteryjny na rok 2018 zawierający prace nagrodzone w Konkursie. Pozycja obowiązkowa dla każdej miłośniczki pięknej biżuterii!

Natomiast album Elżbiety Dzikowskiej „Biżuteria świata”, którym obdarowani zostali zwycięzcy w Konkursie organizowanym przez Royal-Stone, jest do nabycia w księgarni internetowej Wydawnictwa „Bernardinum”:

http://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/Bizuteria-swiata-Jewellery-of-the-world/700

W tej niezwykłej publikacji Autorka prowadzi Czytelnika po różnych krajach świata, ukazując historię ozdób i biżuterii. Ta książka z pewnością sprawi radość każdej kobiecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl