NASZE WYDAWNICTWO FUNDATOREM NAGRÓD W KONKURSIE BIŻUTERYJNYM ROYAL-STONE

Zakończyła się V edycja corocznego konkursu biżuteryjnego, którego organizatorem jest Royal-Stone. To już piąty rok, w którym twórcom biżuterii przyszło walczyć o cenne nagrody, w tym także o miejsca na kartach drukowanego Kalendarza Biżuteryjnego na rok 2018.

Tematami inspiracji konkursowych były w tym roku inspirujące miejsca świata. Patronat nad V edycją Konkursu objęła Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. W gronie jury same znakomitości: Elżbieta Dzikowska – historyk sztuki, sinolog, reżyser i operator filmów dokumentalnych, podróżniczka, autorka wielu książek, programów telewizyjnych, audycji radiowych, artykułów publicystycznych oraz wystaw sztuki współczesnej, kierownik Katedry Biżuterii ASP w Łodzi Olga Podfilipska-Krysińska, Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie, Muzeum Okręgowe w Toruniu, Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie, Wytwórnia Antidotum, Studio IlonaArt, Atelier Ostaszewska oraz Dział Kreatywny Royal-Stone.

Fundatorami nagród w Konkursie byli Royal-Stone, a także Wydawnictwo „Bernardinum” fundujące dla zwycięzców każdej z dwunastu konkursowych inspiracji piękny album „Biżuteria świata” autorstwa Elżbiety Dzikowskiej wraz z własnoręcznymi gratulacjami oraz autografem Autorki.

Do V edycji Konkursu przyjęto łącznie 818 prac biżuteryjnych. Wyniki Konkursu i wszystkie prace konkursowe zobaczycie w albumach pod linkiem: http://blog.royal-stone.pl/category/konkursy/kalendarz-2018/

A już w grudniu br. w sklepie www.royal-stone.pl w sprzedaży pojawi się drukowany kalendarz biżuteryjny na rok 2018 zawierający prace nagrodzone w Konkursie. Pozycja obowiązkowa dla każdej miłośniczki pięknej biżuterii!

Natomiast album Elżbiety Dzikowskiej „Biżuteria świata”, którym obdarowani zostali zwycięzcy w Konkursie organizowanym przez Royal-Stone, jest do nabycia w księgarni internetowej Wydawnictwa „Bernardinum”:

http://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/Bizuteria-swiata-Jewellery-of-the-world/700

W tej niezwykłej publikacji Autorka prowadzi Czytelnika po różnych krajach świata, ukazując historię ozdób i biżuterii. Ta książka z pewnością sprawi radość każdej kobiecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl