KSIĄŻKI NADII HAMID W WYJĄTKOWEJ CENIE

Drodzy Czytelnicy, polecamy Wam książki Hadii Hamid, które przez kilka najbliższych dni możecie zakupić w naszej księgarni internetowej w nowej, niższej cenie. Promocja obowiązuje do 23 października br. lub do wyczerpania nakładu.

Przypominamy, że dokonując u nas zakupów nie ponosicie kosztów przesyłki (dla zamówień powyżej 15 zł).

O książkach

Nadia zakochuje się w Libijczyku, wychodzi za mąż i wyjeżdża do Afryki. Radykalnie odmienne obyczaje, prawo szariatu, dyskryminacja kobiet zmieniają życie małżonków w koszmar. Nadii wraz z dziećmi udaje się uciec od męża i wrócić do Polski. Tak kończy się „Gorzka pomarańcza”, która podbiła już serca czytelników.

„Jarzmo przeszłości”, czyli druga część tej historii, to zderzenie bohaterki z brutalną rzeczywistością. Odzyskanie wolności okazało się tylko pozornym happy endem. Konsekwencje swoich decyzji, włączając w to rozwód, do którego doszło po kilku latach pobytu w Polsce, Nadia ponosi do dziś.

Książki oparte są na autentycznych wydarzeniach. Świadczą o tym, jak jeden zły wybór dokonany w młodości może zaważyć na całym późniejszym życiu – również najbliższych osób. Opowiedziana w nich historia ma być przestrogą dla wszystkich kobiet, które decydują się na związek z człowiekiem odmiennej kultury, wyznania, mentalności, bo to wiąże się także z innym postrzeganiem i rozumieniem spraw dotyczących małżeństwa oraz rodziny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl