SPOTKANIE AUTORSKIE – MONIKA BRONICKA W WEJHEROWSKIM CENTRUM KULTURY

SPOTKANIE AUTORSKIE – MONIKA BRONICKA W WEJHEROWSKIM CENTRUM KULTURY

W niedzielę, 8 października br. o godz. 17 w ramach VI Festiwalu Przygody „WANOGA” w Wejherowskim Centrum Kultury odbędzie się spotkanie z MONIKĄ BRONICKĄ – żeglarką i podróżniczką, sportowcem startującym niegdyś w Igrzyskach Olimpijskich (Sydney 2000 i Ateny 2004), dziś – globtroterem przemierzającym wraz z rodziną mile morskie po południowych wodach, rzeczoznawcą majątkowym i mamą trójki dzieci.

Na spotkanie autorskie zapraszamy wszystkich ciekawych świata. Autorka opowie m.in. o wydanej niedawno książce „Przygoda na rafie” (wydawca: Wydawnictwo „Bernardinum”).

Więcej o spotkaniu:

https://www.facebook.com/events/128890081096464/

 

O KSIĄŻCE „PRZYGODA NA RAFIE”

Dom zamieniony na żaglówkę? Wygodne łóżko na bujającą się koję? Plac zabaw na bezludne wyspy i podwodny świat? Pół roku na morzu to dla trójki rodzeństwa czas kreatywnych zabaw oraz obcowania z niezwykłą fauną i florą tropikalnego morza. Spotkanie z rekinami to codzienne wydarzenia, podobnie jak holowanie przez żółwia czy pisanie atramentem z kalmara.

„Przygoda na rafie” to połączenie zwykłego codziennego życia z niezwykłym miejscem. To opowieść o dziecięcych przygodach w świecie ciekawych zwierząt. Opowieść o rodzinie spędzającej miesiące na jachcie i traktującej go jak własny dom.

Narratorem jest sześcioletni Jack, który relacjonuje codzienne wydarzenia z życia na morzu. Spotkanie ze stadem wielkich płaszczek, wypchnięcie zaklinowanego w koralu rekina czy podglądanie kangurów to tylko niektóre z historii ujętych w książce. To niecodzienne, ale realne przygody w autentycznym świecie.

Okazuje się, że – mimo braku zabawek, placów zabaw, telewizora i gier elektronicznych – na morzu nie sposób się nudzić. Wystarczy kreatywność dzieci i otwartość na otaczający świat, by ciekawie spędzać czas

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl