„BERNARDINUM” NA KASZUBSKIM ŚWIĘCIE KSIĄŻKI „COSTERINA” 2017

Autorzy i wydawcy literatury regionalnej zaprezentowali swój najnowszy dorobek podczas XVIII Kościerskich Targów Książki Kaszubskiej i Pomorskiej „Costerina” 2017. Impreza organizowana przez Burmistrza i Radę Miasta Kościerzyna oraz Bibliotekę Miejską im. ks. Konstantego Damrota odbyła się w sobotę, 8 lipca. Tego dnia kościerski rynek na kilka godzin stał się wielką plenerową księgarnią. Dla odwiedzających stoiska była to doskonała okazja do zakupu książek po cenach producenta, spotkania z autorami i rozmowy o literaturze, zaś dla wydawców szansa na zawieranie umów, nawiązywanie kontaktów, rozmowy dotyczące współpracy.

W tym kaszubskim święcie książki od lat uczestniczy Wydawnictwo „Bernardinum” z bogatą ofertą książek z zakresu literatury pomorskiej.

Kościerskie Targi Książki to również okazja do uhonorowania twórców literatury kaszubskiej i pomorskiej.

Wśród nich znaleźli się nasi autorzy.

W konkursie literatury pomorskiej wyróżniono Krzysztofa Cezarego Buszmana za „Krótkie wiersze na długie lata” (kategoria: poezja)

oraz Kamilę Thiel-Ornass i Danutę Thiel-Melerską za książkę „Rody pomorskie Ornass i Thiel” (kategoria: opracowania naukowe i eseje).

Autorom gratulujemy.

Wyróżnione książki dostępne są w naszej księgarni internetowej. Polecamy.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl