Produkty tygodnia
Dalej są tylko lwy. Afrykańskie przygody Kasi
Dalej są tylko lwy. Afrykańskie przygody Kasi
44,90 zł 35,00 zł
szt.
Bóbr pracowity mąciwoda
Bóbr pracowity mąciwoda
69,99 zł 45,00 zł
szt.
Nowenna pompejańska. Modlitwa nie do odparcia
Nowenna pompejańska. Modlitwa nie do odparcia
4,90 zł 4,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. W każdej chwili możesz cofnąć zgodę.
„BERNARDINUM” NA KASZUBSKIM ŚWIĘCIE KSIĄŻKI „COSTERINA” 2017

Autorzy i wydawcy literatury regionalnej zaprezentowali swój najnowszy dorobek podczas XVIII Kościerskich Targów Książki Kaszubskiej i Pomorskiej „Costerina” 2017. Impreza organizowana przez Burmistrza i Radę Miasta Kościerzyna oraz Bibliotekę Miejską im. ks. Konstantego Damrota odbyła się w sobotę, 8 lipca. Tego dnia kościerski rynek na kilka godzin stał się wielką plenerową księgarnią. Dla odwiedzających stoiska była to doskonała okazja do zakupu książek po cenach producenta, spotkania z autorami i rozmowy o literaturze, zaś dla wydawców szansa na zawieranie umów, nawiązywanie kontaktów, rozmowy dotyczące współpracy.

W tym kaszubskim święcie książki od lat uczestniczy Wydawnictwo „Bernardinum” z bogatą ofertą książek z zakresu literatury pomorskiej.

Kościerskie Targi Książki to również okazja do uhonorowania twórców literatury kaszubskiej i pomorskiej.

Wśród nich znaleźli się nasi autorzy.

W konkursie literatury pomorskiej wyróżniono Krzysztofa Cezarego Buszmana za „Krótkie wiersze na długie lata” (kategoria: poezja)

oraz Kamilę Thiel-Ornass i Danutę Thiel-Melerską za książkę „Rody pomorskie Ornass i Thiel” (kategoria: opracowania naukowe i eseje).

Autorom gratulujemy.

Wyróżnione książki dostępne są w naszej księgarni internetowej. Polecamy.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl