W KAŻDYM WIEKU MOŻNA ZAKOCHAĆ SIĘ W... KUCHNI

Autorzy i czytelnicy coraz częściej nawiązują ze sobą kontakt w wirtualnym świecie. Efektem tego są pojawiające się w mediach społecznościowych komentarze dotyczące książek. Jedną z takich entuzjastycznych opinii otrzymała Barbara Czaykowska-Kłoś, autorka książki „Czym chata bogata. Historie kuchenne o miłości, rodzinie i sile tradycji”.
Przedstawiamy ją Państwu za zgodą Czytelniczki, która pisze:

„Proszę przyjąć moje najserdeczniejsze życzenia i wyrazy podziwu po trzecim już miesiącu ciągłych powrotów do Pani przecudownych książek Historie kuchenne i Czym chata bogata. Mimo że jestem z Pani pokolenia, dopiero Pani spowodowała, że zakochałam się w kuchni. Cudowne wiadomości, inspiracje i chęć wypróbowywania Pani przepisów. Bardzo ważne też różne wyjaśnienia, no i ten świat – już częściowo zapomniany, pełen zwierząt, przyrody i rodzinnej miłości. Dziękuję, Pani Barbaro, życzę dużo, dużo zdrowia i może jeszcze jakiejś książki? Najserdeczniej pozdrawiam”.  Maria Anna Kowalczyk z Kwidzyna.

Zapraszamy do naszej księgarni internetowej

Tu mogą Państwo zakupić książkę „Czym chata bogata. Historie kuchenne o miłości, rodzinie i sile tradycji”.

https://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/Historie-kuchenne-o-milosci%2C-rodzinie-i-sile-tradycji.-Czym-chata-bogata/1484

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl