OKAZJA – NOWOŚĆ WYDAWNICZA W PROMOCYJNEJ CENIE

Nasza nowość wydawnicza „Zamyślenia wiejskiego proboszcza nad słowem Bożym na niedziele i święta” teraz dostępna jest w księgarni internetowej Wydawnictwa „Bernardinum” w nowej niższej cenie. 26 zł zamiast 29,90 zł.

Polecamy!

O książce:

Wybuch pandemii COVID-19 w Polsce na początku marca 2020 roku sprawił, że z dnia na dzień opustoszały świątynie. Zgodnie z zaleceniami  sanitarno-epidemiologicznymi, liturgie Mszy Świętych i innych nabożeństw sprawowane były z udziałem bardzo ograniczonej liczby wiernych. Telewizja publiczna i stacje komercyjne transmitowały Msze Święte z różnych  kościołów naszej ojczyzny. Zarejestrowane celebracje pojawiły się także w internecie. Była to jednak tylko namiastka żywego i prawdziwego spotkania z Chrystusem eucharystycznym. (...)

Jest pewne, że zaraza koronawirusa prędzej czy później przeminie, jak wiele innych, choć niestety nie wszyscy ją przeżyją. Powstaje pytanie: ilu wiernych powróci do swych kościołów i będzie regularnie uczestniczyć we Mszy Świętej niedzielnej? Ilu ponownie nawiąże ścisłą relację z Jezusem Chrystusem w Jego Kościele? (...)

Oddane w ręce Czytelnika rozważania są (...) zbiorem zamyśleń wiejskiego proboszcza nad słowem Bożym jako źródłem chrześcijańskiego życia. Jeśli przybliżą wiernych do Boga i sprowadzą ich z powrotem do kościoła na niedzielną Eucharystię, spełnią moje zamierzenia i będą najlepszym uznaniem wysiłku związanego z przepowiadaniem słowa Pańskiego na chwałę Bożą i pożytek duchowy ludzi.

ks. Bogumił Wykowski

Zapraszamy do naszej księgarni internetowej

Tu mogą Państwo dowiedzieć się więcej o tej publikacji i dokonać zakupu:

https://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/Zamyslenia-wiejskiego-proboszcza/1630

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl