„Sycylia. Między niebem a morzem” WYWIADY, ROZMOWY, RECENZJE

Recenzji i rozmów o nowej książce Ewy Cichockiej „Sycylia. Między niebem a morzem” można posłuchać w Radio Gdańsk i przeczytać na stronie: Polacy we Włoszech.

– Dziękuję za podróż. Kiedy czytam te eseje i reportaże oraz oglądam przepiękne zdjęcia, czuję się jakbym była na Sycylii po raz pierwszy – mówi o książce Iwona Borawska z Radia Gdańsk. – Mam w głowie kolorowe obrazy, historyczną plątaninę i przekonanie, że jest to miejsce całkowicie niezwykłe i ważne dla nas jako Polaków – dodaje prowadząca audycję „Wspólne czytanie z RG”. Zapraszamy do jej wysłuchania.

O Sycylii i nowości Wydawnictwa „Bernardinum” można także przeczytać w obszernym wywiadzie i recenzji. Znalazły się tam również wybrane zdjęcia. –Sycylia. Między niebem a morzem to obowiązkowa lektura na wakacje dla globtroterów, zakochanych we Włoszech podróżników i wszystkich, którzy chcieliby odkryć na nowo tę magiczną wyspę – pisze w swojej recenzji Agnieszka Gorzkowska z portalu Polacy we Włoszech. Jej obszerny wywiad o książce i Sycylii można przeczytać na stronie Polacy we Włoszech.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl