OKAZJA – NOWOŚĆ WYDAWNICZA W PROMOCYJNEJ CENIE

Nasza nowość wydawnicza „Życie w cieniu pandemii. Tajemnica przemijania” teraz dostępna jest w księgarni internetowej Wydawnictwa „Bernardinum” w nowej niższej cenie. 22 zł zamiast 24,90 zł.

Polecamy!

O książce:

Cały świat poszukuje skutecznego sposobu przeciwdziałania COVID-19. Dojrzały człowiek patrzy na rzeczywistość epidemii, wiedząc, że oprócz warstwy społecznej ma ona także głębszy, duchowy wymiar. Może pomocą w tym poszukiwaniu będzie książka ks. Jarosława Piłata „Życie w cieniu pandemii. Tajemnica przemijania”? Nasza obecna codzienność, osamotnienie jako duchowa pustynia, tajemnica wiecznej obecności Boga, waga ludzkich wyborów, tych drogocennych przejawów wolności, uchwyconych w perspektywie przemijania i piękna wieczności – to tematy przewijające się na jej kartach.

Pierwsi odbiorcy książki mówią, że ma ona „dobrą duszę”, że przesycona jest nadzieją, pewnością sensu ludzkiego życia, równocześnie pomaga odnaleźć drogę do niego. Lektura tej pozycji niesie – używając słów św. Franciszka – światło w mroku, nadzieję w strapieniu, radość w smutku.

Zapraszamy do naszej księgarni internetowej

Tu mogą Państwo dowiedzieć się więcej o tej publikacji i dokonać zakupu:

https://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/Zycie-w-cieniu-pandemii.-Tajemnica-przemijania/1614

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl