OKAZJA – NOWOŚĆ WYDAWNICZA W PROMOCYJNEJ CENIE

Nasza nowość wydawnicza „Bośnia. Muzyka, kuchnia i dobrzy ludzie” dostępna jest w księgarni internetowej Wydawnictwa „Bernardinum” w nowej niższej cenie. 40 zł zamiast 44,90 zł.

Polecamy!

O książce:

Bośnia to dziwny kraj. Podzielony, sklecony na siłę z trzech narodowości, z niezaleczonym ranami po wojnie, ale z problemami niewiele różniącymi się od polskich. Spadająca dzietność, potężna emigracja zarobkowa, korupcja na korupcji.

Bośnia zadziwia, bo na pierwszy rzut oka tych podziałów nie widać. Jedziesz przez kraj i słyszysz ten sam język. W knajpach tak samo wszyscy wcinają ćevapy. Kawę piją hektolitrami. Rakija – nie odróżnisz muzułmańskiej od serbskiej czy chorwackiej. Zakłady bukmacherskie – popularne w każdym zakątku kraju. Jedno słońce na niebie latem równomiernie skwierczy na jednych i drugich. Dym z papierosów tak samo śmierdzi w Banialuce jak na sarajewskiej starówce. Wszyscy kochają golfy dwójki i wszyscy są dla ciebie życzliwi i pomocni.

To o co tu chodzi?

Odpowiedzi poszukajcie w książce.

Zapraszamy do naszej księgarni internetowej

Tu mogą Państwo zakupić książkę https://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/Bosnia.-Muzyka%2C-kuchnia-i-dobrzy-ludzie/1507

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl