KAPŁANI SĄ WOJOWNIKAMI

O swojej nowej książce zatytułowanej „Szczęśliwa służba. Rozmowy z kapłanami” Marzena Juraczko opowiada w wywiadzie z portalem wPolityce.pl

Kim są bohaterowie książki? Czym jest dla nich powołanie? Co jest fajnego w byciu księdzem? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w tej rozmowie. Zachęcamy do przeczytania:

https://wpolityce.pl/kosciol/494863-nasz-wywiad-marzena-juraczko-kaplani-sa-wojownikami

O książce:

Czy biskupowi wypada uczyć w szkole? A egzorcyście strzelać z karabinu? O księdzu poecie już wielu słyszało, miłośnik pielgrzymek też nie jest rzadkością. Jednak niewielu z nas zna osobiście emigranta misjonarza. Barceloński architekt i członek Opus Dei, zakochany w Polsce, też może zaskakiwać, podobnie himalaista, który zamieszkał w pustelni.
Oto siedem rozmów z księżmi, takimi, jakich spotykamy na co dzień. Opowiadają, czym dla nich jest kapłaństwo, co ich porusza i jakie mają pasje.
Co my, wierni, wiemy o codziennym życiu naszych proboszczów, spowiedników, a nawet biskupów? Znamy ich z duszpasterstw, grup modlitewnych, wspólnot. Są spowiednikami oraz kierownikami duchowymi. Zabierają małych i dużych wiernych na pielgrzymki. Ale czy zastanawialiśmy się, dlaczego wybrali stan duchowny? Czym jest dla nich kapłaństwo? Co ich porusza? Jakie mają pasje? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w tej książce.

Zapraszamy do naszej księgarni internetowej

Tu mogą Państwo zakupić książkę https://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/Szczesliwa-sluzba.-Rozmowy-z-kaplanami/1300

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl