NOWOŚĆ WYDAWNICZA

Polecamy Pismo Święte w obrazach. Dzieje Starego i Nowego Testamentu (Reprint z 1925 roku. Księgarnia i Instytut Sztuk Pięknych Spółka Akcyjna Poznań) – złocone brzegi kart.

Nasza nowość wydawnicza już w sprzedaży.

    

Pismo Święte w obrazach to reprint edycji wydanej w 1925 roku. Fragmenty z ksiąg Starego i Nowego Testamentu to ekskluzywna pozycja, której głównym atutem są ryciny „podług oryginałów najlepszych mistrzów”. Przekład Pisma Świętego według księdza Józefa Kłosa gotowy był już w 1913 roku, a pierwsze wydanie miało zostać opublikowane jeszcze przed I wojną światową. Ostatecznie jednak powstała dla pokrzepienia serc Polaków Biblia trafiła do rąk czytelników w dwudziestoleciu międzywojennym.


Pismo Święte w obrazach stanowi wspaniały prezent dla bliskich, a także dla bibliofilów. Jego ogromnym atutem jest kronika rodzinna zawarta na pierwszych stronach wydania.

 

Dostępna jest także wersja bez złoconych brzegów kart.

    

Zapraszamy do naszej księgarni internetowej

Tu mogą Państwo zakupić Pismo Święte w obrazach i zapoznać się z innymi naszymi publikacjami

https://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/Pismo-Swiete-w-obrazach.-Dzieje-Starego-i-Nowego-Testamentu-Reprint-z-1925-roku.-Ksiegarnia-i-Instytut-Sztuk-Pieknych-Spolka-Akcyjna-Poznan-zlocone-brzegi-kart/1301

https://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/Pismo-Swiete-w-obrazach.-Dzieje-Starego-i-Nowego-Testamentu-Reprint-z-1925-roku.-Ksiegarnia-i-Instytut-Sztuk-Pieknych-Spolka-Akcyjna-Poznan/1302

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl