BAJKI ANI – NASZA KSIĄŻKA NA KANALE YOUTUBE

W związku z pandemią koronawirusa pozostajemy w domach. To niełatwa sytuacja dla wszystkich, ale szczególnie trudna dla dzieci. Jednak czas spędzany w domu nie musi oznaczać nudy. Z pomocą przychodzą książki oraz ludzie, którzy w sieci czytają je dla innych.

Dzięki współpracy z Panią Anną Langner, aktorką Teatru Nowego w Poznaniu, prezentujemy pierwszą z naszych książek na kanale YouTube Bajki Ani.

Dziś polecamy doskonałą, świetnie ilustrowaną książeczkę dla najmłodszych „Malutkie myśli o cierpliwości” Agnes i Salema de Bezenac.


Anna Langner – aktorka, pedagog, działaczka społeczna. Założycielka Fundacji „Ino chichrać”. Od ponad dekady tworzy i kreuje życie artystyczne nie tylko w Poznaniu. Dzięki współpracy z Miastem Poznań przeprowadziła wiele projektów edukacyjno-kulturalnych. Na co dzień pracuje w Teatrze Nowym w Poznaniu. Współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi oraz ośrodkami edukacyjnymi. Prowadzi warsztaty teatralne w całym kraju. Założycielka Bajek Ani – kanału YouTube oraz profilu facebookowego, na którym czyta bajki i literaturę skierowaną do młodych widzów i słuchaczy. 

profil facebook: 

https://www.facebook.com/BAJKI-ANI-105919344384472/

 

O książce:

Książeczka dla dzieci wyjaśniająca prostym, ładnym językiem  trudne i poważne słowo: cierpliwość. Milusińscy dowiedzą się z tej sympatycznie zilustrowanej publikacji, że warto doceniać to, co się ma (zwłaszcza przyjaciół) i każdy ma jakieś obowiązki do spełnienia. A rodzicom może ona podpowiedzieć, że o skomplikowanych rzeczach można i należy rozmawiać z  dziećmi, używając prostych słów i opisując codzienne, zwykłe sytuacje.

Gdy zaczynamy się niecierpliwić, sprawy nie zawsze układają się tak, jakbyśmy tego chcieli. Cierpliwość jest najlepsza.

 

Zapraszamy do naszej księgarni internetowej

Tu mogą Państwo zakupić książkę „Malutkie myśli o cierpliwości” i zapoznać się z innymi publikacjami Agnes i Salema de Bezenac:

https://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/Malutkie-mysli-o%E2%80%A6-cierpliwosci/880

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl