KSIĄŻKA – NAJLEPSZY SPOSÓB NA NUDĘ

W związku z epidemią koronawirusa pozostajemy w domach. To niełatwa sytuacja dla wszystkich, ale takie zasady zachowania najtrudniej zaakceptować dzieciom. Ograniczona przestrzeń, brak kontaktu z rówieśnikami, a do tego wiosna za oknem... Jednak czas spędzany w domu nie musi oznaczać nudy. Z pomocą przychodzą książki. Dzięki nim cały świat mamy na wyciągnięcie ręki – bawią, uczą, wychowują.

Dziś polecamy doskonałą, świetnie ilustrowaną książeczkę dla najmłodszych „Malutkie myśli o cierpliwości” Agnes i Salema de Bezenac.

Książeczka dla dzieci wyjaśniająca prostym, ładnym językiem  trudne i poważne słowo: cierpliwość. Milusińscy dowiedzą się z tej sympatycznie zilustrowanej publikacji, że warto doceniać to, co się ma (zwłaszcza przyjaciół) i każdy ma jakieś obowiązki do spełnienia. A rodzicom może ona podpowiedzieć, że o skomplikowanych rzeczach można i należy rozmawiać z  dziećmi, używając prostych słów i opisując codzienne, zwykłe sytuacje.

Gdy zaczynamy się niecierpliwić, sprawy nie zawsze układają się tak, jakbyśmy tego chcieli. Cierpliwość jest najlepsza.

 

Zapraszamy do naszej księgarni internetowej

Tu mogą Państwo zakupić książkę „Malutkie myśli o cierpliwości” i zapoznać się z innymi publikacjami Agnes i Salema de Bezenac:

https://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/Malutkie-mysli-o%E2%80%A6-cierpliwosci/880

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl