JAK PRZEKONAĆ DO SIEBIE INDIAN

Cejrowski książki wydaje rzadko, ale za to wyłącznie bestsellery.

Tym razem jest to duża wyprawa w poprzek Wenezueli. Zaczyna się w Kolumbii. Autor prowadzi nas przez niebezpieczne pogranicze opanowane przez gangi przemytników. Potem spędzamy trochę czasu na wenezuelskiej sawannie, czyli ziemi tamtejszych kowbojów, gdzie żyje się trochę jak w westernie… Wreszcie docieramy do miasta w dżungli, gdzie autor organizuje wyprawę w górę rzeki Orinoko; na tereny strzeżone i zamknięte. Do tej roboty wynajmuje sobie przemytników szmaragdów, gdyż ci mają swoje tajne przejścia i sposoby oraz odpowiedni sprzęt.

„Piechotą do źródeł Orinoko” to najbardziej bogata w przygody książka Wojciecha Cejrowskiego. Tak jak pozostałe, pełna humoru.

 Publikację poleca serwis internetowy MOŻNA PRZECZYTAĆ.PL

„(...) Tak jak tytuł wskazuje, książka jest o tym, jaką drogę pokonał podróżnik, chcąc dotrzeć do źródeł Orinoko. Cejrowski opowiedział o przygodach, jakie go spotkały, o sztuczkach jakich musiał używać, przekonując do siebie Indian, aby pokonać żądzę krwi w nich płynącą. Szczególnie zapadły mi w pamięć dwie historie – pisze autorka recenzji. – Jedna mówiąca o tym, że aby pokonać czyjąś złość, błysk w oku żądny krwi, należy tę osobę po prostu rozśmieszyć, a nawet zrobić z siebie pośmiewisko, aby przeciwnik, tu Indianin, który traktuje Ciebie jako wroga, a nawet bardziej intruza na swoim terenie, nie wsadził Ci jednak dzidy prosto w serce (...)”. 

Zachęcamy do zapoznania się z całą recenzją tej książki:

http://moznaprzeczytac.pl/piechota-do-zrodel-orinoko-wojciech-cejrowski/

KSIĄŻKA JEST DOSTĘPNA W NASZEJ KSIĘGARNI INTERNETOWEJ

POLECAMY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl