W sklepie internetowym naszego wydawnictwa można zamówić pozycje o rozmaitej tematyce. Kategorię, w której się Państwo znajdują, poświęciliśmy przewodnikom turystycznym po Polsce, Europie i reszcie świata. Dzięki nim, pozostając we własnym fotelu można przenieść się do miejsc odległych, ale niewątpliwie wartych odwiedzenia. Pozycje tego typu będą odpowiednim podarunkiem dla miłośnika geografii, turystyki i historii. Zachęcamy do poznania dostępnych tytułów.

Spośród prezentowanych tu pozycji możemy polecić na przykład przewodnik po polskich sanktuariach - to źródło wiedzy na temat budynków i sztuki sakralnej, ale i informacji turystycznych. Jeśli chcą Państwo pozostać w granicach naszego kraju, warto sięgnąć po jeden z albumów Elżbiety Dzikowskiej - wybitnej podróżniczki i dziennikarki. Posiadamy też książki podróżnicze opowiadające o wizytach w różnych częściach Europy, a także w Ziemi Świętej. W asortymencie naszego wydawnictwa nie mogło też zabraknąć pozycji o Pelplinie. Przewodnik ilustrowany przybliża Czytelnikom najważniejsze obiekty na terenie diecezji.

Poszerzanie horyzontów

Wśród książek dostępnych w sprzedaży wysiłkowej w Wydawnictwie "Bernardinum" oferujemy również inne przewodniki. Jeśli lubią Państwo podróże, zachęcamy również do odwiedzenia kategorii z książkami podróżniczymi oraz książkami regionalnymi. Zapewniamy, że nasze książki w doskonały sposób przybliżą Państwu miejsca warte odwiedzenia.
 
Moje Ponidzie Moje Ponidzie
Cena:

89,90 zł

zobacz więcej
Moja Ziemia Święta Moja Ziemia Święta
Cena:

44,90 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl