Produkty tygodnia
Dywizjon 303 (oprawa miękka)
Dywizjon 303 (oprawa miękka)
15,00 zł 10,00 zł
szt.
Weź swój Krzyż
Weź swój Krzyż
19,00 zł 15,00 zł
szt.
Pastores nr 72(3)2016 - Miłosierni
Pastores nr 72(3)2016 - Miłosierni
17,00 zł 10,00 zł
szt.
SINIAKI. HISTORIE ZRANIONYCH KOBIET
SINIAKI. HISTORIE ZRANIONYCH KOBIET
19,90 zł 10,00 zł
szt.
100 dróg ku byciu szczęśliwszym
100 dróg ku byciu szczęśliwszym
19,90 zł 10,00 zł
szt.
Kalwaria Życia
Kalwaria Życia
115,00 zł 45,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Przy stole słowa Bożego, cz. VII

Cena: 20,00 zł 20.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

To już ostatni tom z serii komentarzy do niedzielnych i świątecznych czytań mszalnych Biskupa Pelplińskiego. Ten tomik, siódmy z kolei – podobnie jak pierwszy – jest także komentarzem do czytań św. Mateusza. Z jednej strony, zamyka on wszystkie dotychczasowe komentarze, ale z drugiej strony, jakby je ponownie chciał otworzyć. Po Mateuszu bowiem znów przychodzi Rok Marka, Łukasza i, między poszczególne niedziele włączone, czytania z Ewangelii św. Jana.
Każdy komentarz do czytań mszalnych jest dla ludzi wierzących nieodzownym podręcznikiem. Komentarze tu prezentowane powstawały na zamówienie i oczekiwanie słuchaczy Katolickiej Rozgłośni Diecezji Pelplińskiej Radia „Głos”, a potem – wydane drukiem – stały się niejako dokumentacją tych, jak je nazwano, konferencji biblijno-liturgicznych. Dzięki temu mogli mieć pożytek słuchający ich po raz pierwszy w sobotnie wieczory, a potem do nich wrócić w tekście drukowanym.
Książka ta, podobnie jak sześć poprzednich jej części, posiada wiele cennych elementów warsztatowych. Napisana przez znakomitego uczonego-biblistę, dostarcza czytelnikowi solidnej wiedzy erudycyjnej. Autor podaje syntezy, które są owocem zażyłości ze słowem Bożym. To wielki walor tej książki, który sprawia, że warto ją wziąć do ręki i wczytać się uważnie w jej treść.

Dane techniczne

Autor Bp Jan Bernard Szlaga

Produkty powiązane

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl