Produkty tygodnia
Jak się rodzą dzieci
Jak się rodzą dzieci
20,00 zł 10,00 zł
szt.
Starość – powołanie i duchowość
Starość – powołanie i duchowość
14,00 zł 10,00 zł
szt.
Przyjaciółki od pierwszego wejrzenia
Przyjaciółki od pierwszego wejrzenia
16,00 zł 10,00 zł
szt.
MAŁY SŁOWNIK MIŁOŚCI
MAŁY SŁOWNIK MIŁOŚCI
19,90 zł 10,00 zł
szt.
Magia. Co o niej Wiemy?
Magia. Co o niej Wiemy?
14,90 zł 10,00 zł
szt.
Kalwaria Życia
Kalwaria Życia
115,00 zł 45,00 zł
szt.
Wielka Biblia mały ja
Wielka Biblia mały ja
45,00 zł 40,00 zł
szt.
Jak kochać i być kochanym + Mały słownik miłości
Jak kochać i być kochanym + Mały słownik miłości
34,90 zł 25,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kontakt

Kontakt z Wydawnictwem „Bernardinum”

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta lub macie pytania dotyczące działalności Wydawnictwa „Bernardinum” z województwa pomorskiego, zapraszamy do kontaktu.
Posiadamy w sprzedaży książki religijne, naukowe, historyczne, książki dla dzieci i młodzieży oraz wiele innych publikacji. Nasza oferta z pewnością zadowoli koneserów dobrej literatury.
Mamy własną drukarnię specjalizującą się w druku cyfrowym i offsetowym. Zajmujemy się drukowaniem książek, proponujemy Państwu również druk katalogów i innych materiałów reklamowych.

Wydawnictwo Bernardinum Sp. z o.o.
ul. Bpa Dominika 11
83-130 Pelplin

tel. (+48) 58 536-17-57 - Infolinia
(+48)  58 536-18-99 - Pielgrzym
(+48)  58 536-48-96 – Redakcja Techniczna
(+48)  58 536-43-75 -  Kierownik Drukarni
(+48) 58 536-43-76 - Dział Obsługi Klienta Drukarni
(+48) 58 531-64-81 - Dział Sprzedaży Książek i Prenumeraty czasopism

NIP: 5932459521, Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy pod nr KRS: 0000245147


Poniżej znajdą Państwo wykaz numerów telefonicznych do wydawnictwa oraz odpowiadające im adresy mailowe. Mamy nadzieję, że uprości to kontakt między Państwem a wydawnictwem.

Sekretariat
sekretariat@bernardinum.com.pl
Kadry
kadry@bernardinum.com.pl
Księgowość
ksiegowosc@bernardinum.com.pl
Główny Księgowy
zenona.czech@bernardinum.com.pl
Pielgrzym
pielgrzym@bernardinum.com.pl
Pastores
pastores@bernardinum.com.pl
Skład komputerowy
sklad1@bernardinum.com.pl
Drukarnia
drukarnia@bernardinum.com.pl
Drukarnia
witold.dombrowski@bernardinum.com.pl
Magazyn
magazyn@bernardinum.com.pl
Kierownik Drukarni
andrzej.worzala@bernardinum.com.pl
Redakcja
redakcja@bernardinum.com.pl
Dział Sprzedaży
zakupy@bernardinum.com.pl
Introligatornia
 
Montaż
montaz@bernardinum.com.pl
Korekta tekstu
 
Biuro Obsługi Klienta

biuroobslugi@bernardinum.com.pl

Kierownik Handlowy/ Obsługa Zagraniczna
miroslaw.chyla@bernardinum.com.pl
Prawnik prawnik@bernardinum.com.pl
Pełnomocnik ds. SZJ robert.olewniczak@rid.pl




Wyświetl większą mapę
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl